od občana z ustavujícího zasedání

09.11.2014 20:53

Ahojte spolustraníci,

Tak včera to bylo poučné J.

 

Pohledem občana, který přišel se podívat na novou dynamickou sílu, která vrhne pohyb obce kupředu, zpátky ni krok, aneb divadlo začíná.

 

Při vstupu do objektu mě ovanul starý dobrý kouř z hospody a já věděl, že jsem opět doma, na svém milém zasedání a že jdu vzhlížet k těm které jsem volil. J (jen k některým).

Účast byla velká, snad jako by se dávalo občerstvení zadarmo. Ano dávalo, ale pouze za stolem, kam my smrtelníci nesmíme, ale došlo minimálně 10* více lidí, než na poslední zastupitelstvo.

Trošku mě to zarazilo, spatřil jsem pár tváří, které rád vidím a rozhodl se rozhodně vytrvat do volby vedení (velení) a možná i déle bude-li to smysluplné……

Bylo?

Bylo!

Ale Bylo to divadlo….. lehce se nám zformovalo kdo vládne, kdo poslouchá a kdo se snaží něco dělat a kdo jen kouká, aby byl vidět, nemyslím pro veřejnost, ale hlavně aby si ho všimla naše staro NOVÁ paní starostka…..

Sqěléééé obec má stále své stejné vedení, které ji pomůže v cíleně řízeném rozvoji, v demokraticky transparentním uvažování a ke komunikaci s lidmi….

 

Divadlo netřeba komentovat, mělo to začátek, průběh, sem tam se tleskalo, sice nevím zač, většinou za ten divadelní výkon co tam kde předváděl po 4 roky a když ani ten co to řídí neumí napočítat do 15 J nevím jak může vést obec 9+2+5 je 15 nebo jsou 15. pohledem ekonoma…. Podle toho kolik chcete aby to vyšlo J

 

Sem tam někdo hlavní hrdinku osočil ze lži, sem tam ji bylo řečeno něco o čem nemá ani páru (krásný pohled v její tváři) a pokus zachovat dekóóóóóóŕum byl korunovan opět lží, že již někdo něco řeší, ale že se to holt nepovedlo…. Ach jaká smůla…. Ale asi jen pro nás pro občany, ale to se změní a proč protože teď, teď už máme dalšího uvolněného (možná uhoněného) mistostarostu, pardon místostarostku….. (běda mužům, kterým ženy vládnou) J

 

Nicméně ve snůšce lží, polopravd a nevyřčeném pohrdání s námi občany padly i světlé okamžiky, to když jedna zastupitelka trvá na obyčejném číslování všech smluv a jak bylo krásné vidět jak se to někomu nelíbí, že se někomu bortí jeho domeček z karet a osočení, že obec není firma…….. co to je za kravinu…….. vždyť ta dáma v životě nepodnikala a ví kulový………

 

Nicméně……. Není již chuť k tomu dále cokoliv popisovat, neb při psaní si pečlivě měřím tlak a skoro vypadá jako výše výhry pána ve sportce……  Uvidíme, kam se posuneme,,, nejsme ZVONOKOSY, NEBO ZVONKONOSY,  je to vlastně fuk….

 

Pěkný den a hlavu vzhůru………..

 

A věřte, ANO bude líp J….

 

Pěkný den jeden z Vás….

Zpět

Vyhledávání

moravanyano© 2014 Všechna práva vyhrazena.